KEDİCİKLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KEDİCİKLER

Kedilerin Eğlenceli Dünyası!

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kedilerimizin eve geliş hikayeleri

4 posters
YazarMesaj
panco
Yönetici
Yönetici
panco

Kadın

Kedilerimizin eve geliş hikayeleri Empty
MesajKonu: Kedilerimizin eve geliş hikayeleri   Kedilerimizin eve geliş hikayeleri Icon_minitimePerş. Haz. 21, 2007 11:29 pm

kimyon;
sahiplendirme amaçlı geldi ama o kadar bağlandık ki veremedik kimseye 5 aylıkken geldi 8 aylık filan olunca kısırlaştırmadığımız için kaçtı...
panço;
2 aylıkken kedigen deki ilandan ona aşık oldum istanbuldan amasyaya çok yakın bir aile dostumuzun arabasıyla geldi...şuan 2 yaşına merdiven dayadı hala benim aşkımm hep yanımda I love you
(bide hamster'ım ifot var ailemden izin almadan gidip aldım aldıktan sonra ailemle tanıştırdım)
https://kediciklerimiz.yetkin-forum.com
maviş-burcu
Yavru kedi
Yavru kedi
maviş-burcu

MesajKonu: Geri: Kedilerimizin eve geliş hikayeleri   Kedilerimizin eve geliş hikayeleri Icon_minitimePaz Haz. 24, 2007 10:26 pm

Maviş;
biz Maviş'i apartmanın bodrumunda bulduk...hikaye şöyle başlıyor bodrumdan bir ses geliyordu bizim apartmanın erkekleri fare zannederek aşağıya indiler daha sonra eşyaların arasında Maviş'i buldular gözleri yeni açılmış gibiydi..erkekler ilk önce beni çağırdı diğer kızlarda gelmek istedi ama onları bodruma indirmediler sonra bi kutunun içinden ses geliyordu ilk önce kedi sesi olduğunu anlayamadım sonra kutuya baktığımda Maviş'imi gördüm o kadar küçüktüki canını açıtmamak için elime bile almıyordı-um daha sonra bizim erkeklere niye diğer kızları bodruma almadınız diye sordum cevapları beni çok mutlu etti cevapları şuydu"sen hayvanları çok seversin ilgilenirsin şimdi onlar gelse ellerine alıp sersem gibi yaparlar hayvanı" bu cevabı aldıktan sonra çok mutluydum...daha sonra Maviş'i doyurmanın yollarını aradık...sonra bir arkadaşın aklına şırınga ile doyurmak geldi...hemen süt ve şırınga ile Maviş'i doyurdum...Maviş çok küçük olduğundan kimse cesaret edememişti doyurmaya..ben bi cesaret Maviş'imi doyurdum...akşam Mustafa diye bir arkadaşta kaldı..ertesi gün ise annemden ve babamdan gizli bizim eve getirdik....akşam yemeğinden sonra babama ve anneme Maviş'i gösterdik babam Maviş'i öyle sevmiştiki yatasıya kadar ona bakıp durdu...babam ertesi gün Maviş'i veterinere götürdü beslenmesi ve aşılarile ilgilendi...aslında Maviş bize 1 günlüğüne gelmişti ama 3 yıl oldu bizde Smile vede biz onu bırakmamakta ailecek karalıyız çünkü artık o bizim bir aile ferdimiz oldu...kaç kardeşsiniz dediklerinde biz 3 diyoruz ve şaşıyorlar ee siz iki kardeş değil miziniz ? diyorlar ve bizim yanıtımız "Burcu Burak ve Maviş ee 3 oldu işte" Smile
morumsu
Yavru kedi
Yavru kedi
morumsu

Kadın
Meslek/Hobiler : voleybol,golden retriever,yaş pasta,süt,tüylü kediler...

MesajKonu: Geri: Kedilerimizin eve geliş hikayeleri   Kedilerimizin eve geliş hikayeleri Icon_minitimeC.tesi Tem. 14, 2007 2:41 pm

ikinizinde kısa ve öz.paylaştığınız için sağolsun Razz
havin7
Yavru kedi
Yavru kedi
havin7

Kadın
Meslek/Hobiler : kedilerrrrrrrrr

MesajKonu: Geri: Kedilerimizin eve geliş hikayeleri   Kedilerimizin eve geliş hikayeleri Icon_minitimePtsi Tem. 30, 2007 2:36 pm

Selam ben kızımı Kadiköy Altıyol da insan kalabalığının arasında buldum.Daha 1 aylıktı hemen kucağıma aldım.Ve önce veteriner de muayne oldu sonra anneme götürdüm.Bir müddet orda kaldı.Annemin kedisi minomuz (kanserden dolayı bir sene önce kaybettik.)ponçiği istemedi.Bende yanıma aldım.Bir senedir benimle yaşıyor.Ve onunla çok mutluyum.Tabi çok sorun yaşadım.Uzun bir hikaye olduğu için kısaca özet geçtim.Sevgiler...

Kedilerimizin eve geliş hikayeleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kedilerimizin Resimleri