KEDİCİKLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KEDİCİKLER

Kedilerin Eğlenceli Dünyası!

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

işte kedilerin mükemmelliğinin bir kanıtı daha!

YazarMesaj
siyam_ca
Misafir
Anonymous

işte kedilerin mükemmelliğinin bir kanıtı daha! Empty
MesajKonu: işte kedilerin mükemmelliğinin bir kanıtı daha!   işte kedilerin mükemmelliğinin bir kanıtı daha! Icon_minitimeÇarş. Haz. 06, 2007 7:41 pm

Kediler gizemli yaratıklardır... Sizi mi seviyorlar yoksa yalnızca lütfedip evinizde mi kalıyorlar asla bilemezsiniz. Onları son derece çekici kılan bu gizemdir. (Paul Moore)

Kedileri seviyorum çünkü evimi seviyorum; yavaş yavaş evimin gözle görülür ruhu oluyorlar. (Jean Cocteau)

Minicik bir kedi yavrusu bir sanat şaheseridir. (Leonardo da Vinci)

Bir kedi daha? Belki. Sevginin de mevsimi var. Tohumlar yeniden ekilmeli. Ama bir aile kedisi, eskimiş bir palto ya da patlak bir lastik gibi değiştirilemez. Her kedi yavrusu kendine özgü bir büyük kediye dönüşür. Ben dört kedi yaşındayım. Yaşamımı, birbirlerinin yerine gelen ama asla birbirlerinin yerini almayan dostlarımla ölçüyorum. (Irving Towsend)

Bir kedinin öfkesi muhteşemdir; saf kedi aleviyle yanar, bütün tüyleri dimdik olur ve herbiri cızırdayan mavi kıvılcımlar saçar. Gözleri ise içinin aleviyle ışıl ışıldır. (William S. Burroughs)

Kediler, seçilmiş arkadaşlardır. (Norman Corwin)

Kediler krallara bakabilir. (İngiliz Atasözü)

Kusursuz dostlarımın asla dörtten az ayağı olmaz. (Colette)

Bir yazarın edebi gücünün bir mezar taşı yazısı yazabilmesiyle ölçülebileceğini söylüyorlar. Ben derim ki: ‘‘Bir kedi yavrusuna isim verebiliyor mu?’’ (Samuel Butler)

Küçük tüylü yaramazlar yalnızca bütün duygularınızı boşalttığınız derin, çok derin kuyulardır. (Bruce Schimmel)

Kedinin kalpsiz olamayacak kadar derin bir ruhu vardır. (Ernest Menault)

Bütün hayvanlar arasında yalnızca kedidir yaşamı seyreden. Varolmanın döner dolabını mesafeli bir konumdan izler. Kedide sempatik olma kaygısı yoktur. Yalnızca yaşar, uzak, dingin ve bilge. (Andrew Lang)

Kedi gösterişli bir imparatordur, tebaası olmayan tek imparator! (Ayhan Kurt)

Sevgilinizle birlikte uyuyup uyumamak tercihinize bağlıdır, oysa kedinizle evliliğinizde bir önşarttır. (Marge Piercy)

Kediler köpeklerden daha akıllıdır. Dizboyu karda kızağı çekecek altı kedi bulamazsınız. (Jeff Valdez)

Kedinin duygusal dürüstlüğü tamdır. İnsanlar çeşitli nedenlerden duygularını saklayabilirler ama bir kedi asla. (Ernest Hemingway)

-Kedimle oynadığım zaman, kimbilir belki de o benle daha fazla oynuyordur. (Montaigne)

Köpek düzyazıdır, kedi ise bir şiir. (Jean Burden)

Sanatçılar kedi sever, askerler köpek. (Desmond Morris)

İnsanlar hakkında psikolojik romanlar yazmak istiyorsanız yapacağınız en iyi şey bir çift kedi edinmektir. (Aldous Huxley)

hepsi çok güzel sözler... bence bir kediyi daha iyi açıklayan başka bir şey olamaz Smile Smile
Busecan
Yavru kedi
Yavru kedi

Kadın
Meslek/Hobiler : öğrenciyim.:) köpekleri ve kedileri çok severim enstrumanlara bayılırım ve çalıyorum da...:)

işte kedilerin mükemmelliğinin bir kanıtı daha! Empty
MesajKonu: Geri: işte kedilerin mükemmelliğinin bir kanıtı daha!   işte kedilerin mükemmelliğinin bir kanıtı daha! Icon_minitimePerş. Ağus. 09, 2007 3:38 pm

Köpek düzyazıdır, kedi ise bir şiir. (Jean Burden)
köpekleri niye aşağılar gibi bir söz söylemiş onu anlamadım..

işte kedilerin mükemmelliğinin bir kanıtı daha!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-