KEDİCİKLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KEDİCİKLER

Kedilerin Eğlenceli Dünyası!

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Moderatör Alınacak!

3 posters
YazarMesaj
panco
Yönetici
Yönetici
panco

Kadın

Moderatör Alınacak! Empty
MesajKonu: Moderatör Alınacak!   Moderatör Alınacak! Icon_minitimePtsi Haz. 04, 2007 5:30 pm

Forum yetkilisi yani moderatör arkadaşlar alınacak.

Moderatörlerin görevleri nelerdir?
1.Forumda düzen ve birliği sağlamak
2.Başlıkları düzenlemek (silmek,taşımak)
3.Gerektiğinde forumun reklamını yapmak

Ayrıca süper moderatörler adminin sağ koludur ve olağanüstü durumlarda forumda en yetkili kişilerdir.Süper moderatörler normal moderatörler arasından foruma katkı sağlayanlardan seçilirler.

Başvuru Formu:
Ad*
Soyad
Yaşadığın Şehir
Daha önce görev aldın mı almadıysan bu işten anlar mısın?*

Şeklinde Başvuru Formunuzu buraya cevap olarak gönderin * işaretliler doldurulması zorunlu olanlardır.

En son tarafından Perş. Haz. 14, 2007 12:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://kediciklerimiz.yetkin-forum.com
beyaztekir
Banlandı
Banlandı
beyaztekir

Kadın

MesajKonu: Geri: Moderatör Alınacak!   Moderatör Alınacak! Icon_minitimePtsi Haz. 04, 2007 6:22 pm

Formu Dolduran herkez moderatör olamıyor.Çünkü herkezin moderatörlüğü bilmiyor.Bilenleride bu durumda tespit edemiyoruz.
Bir süre sonra formu dolduranlara e-mail göndererek moderatör olup olmadığınızı öğrenceksiniz.

Sevgilerimle
Asiye
http://www.kedicikler.ile.biz
cancu_cansu
Moderatör
Moderatör
cancu_cansu

MesajKonu: Geri: Moderatör Alınacak!   Moderatör Alınacak! Icon_minitimeÇarş. Haz. 06, 2007 5:16 pm

Ad*cansu
Soyad*erürk
Yaşadığın Şehir istanbul
Daha önce görev aldın mı almadıysan bu işten anlar mısın?* evet bir çok sitede mod. oldum anlıyorum web sitem var ordanda bilgiliyim moderatör olmak istiyorum sorumluluklarımı yerine getiririm tüm gün boyunca sitede olabilirim.
siyam_ca
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Moderatör Alınacak!   Moderatör Alınacak! Icon_minitimeÇarş. Haz. 06, 2007 5:55 pm

ad:berk
soyad:tuna
oturduğu şehir:istanbul
daha önce görev aldınmı?almadıysan bu işten anlarmısın? evet arkadaşlarımın çoğu forumunda moderatörlük ve adminlik yaptım.ayrıca kendi forumumdada admindim.daha sonra forumumu kapattım ve daha yeni bir forumda görev almak için buraya başvurmak istedim.kısacası moderatörlüğü çok iyi yapabilirim ve günde yaklaşık 4 saat forumda olabilirim.okullar kapandığı zaman ve hafta sonları bu saat artıcaktır.. herkeze iyi günler diliyorum....

Moderatör Alınacak!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-